20-23 Nisan 2017 Çikolata Festivali

20-23 Nisan tarihleri arasında Sirkeci Garı’nda gerçekleştirilmiş olan ‘Çikolata Festivali’nde’, USLA şeflerimizden Cenk Akkaya, Ahmet Can Aras, Sıla Çoşkun ve Soner Göksu özel sunumlarıyla çikolata severleri büyüledi…

Sirkeci Garı’nda “En Tatlı” Buluşma!

‘Uluslararası Çikolata Festivali’yle Sirkeci Garı’nda ‘tatlı’ bir yolculuk

İstanbul’un simgelerinden biri olan Tarihi Sirkeci Garı, Türkiye’nin en ‘tatlı’ festivaline ev sahipliği yaptı. Uluslararası Çikolata Festivali, Tatu Creative Solutions, ThePartners ve Medyadoktoru Yapım’ın organizasyonuyla çikolata tutkunlarının damak hafızalarında eşsiz lezzetler bıraktı. Ulusal ve uluslararası bir çok markanın yanı sıra artizan çikolatacılarının katıldığı festivalde, çikolata tutkunları birbirinden eşsiz lezzetlerle buluştu.

Festivalde, BAU GASTRONOMİ ve USLA Akademi işbirliği ile çikolata şeflerinin katılacağı söyleşiler, workshoplar, çocuk ve yetişkinlere yönelik atölyeler, çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, performanslar ve interaktif festival deneyimi de yer aldı.

Bu vazgeçilmez lezzetin tutkunu olan çocuklar da kendileri için özel olarak oluşturulan Kidszone alanındaki birbirinden eğlenceli aktivitelerle hem festival keyfini hem de 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı.

20-23 Nisan tarihleri arasında Sirkeci Garı’nda gerçekleşmiş olan ‘Çikolata Festivali’nde’, USLA şeflerimizden Cenk Akkaya, Ahmet Can Aras, Sıla Çoşkun ve Soner Göksu özel sunumlarıyla çikolata severleri büyüledi.